KARTY PARTNERSKIE

FB
FB

Karty partnerskie

ZASADY KORZYSTANIA Z KART PARTNERSKICH AKCEPTOWANYCH PRZEZ FITNESS CLUB IMPERIUM

W naszym klubie akceptowane są następujące rodzaje kart partnerskich


Jeśli posiadasz jedną w wyżej zaprezentowanych kart, możesz z nich korzystać na następujących warunkach:

  1. Posiadaczy kart Multisport Plus, FitProfit, Medicover Sport, PZU Sport nie obowiązują żadne limity czasowe oraz w zakresie usług.
  2. Posiadaczy kart Multisport Classic, Multiactive obowiązują limity czasowe oraz wejściowe wynikające z ustaleń pomiędzy Twoim pracodawcą a dystrybutorem kart.
  3. Wszyscy posiadacze kart mogą korzystać ze wszystkich usług dostępnych w klubie (siłownia, strefa cardio, zajęcia grupowe, sauna) bez żadnych dopłat, za wyjątkiem zajęć pole dance.
  4. Posiadaczy kart Medicover Sport oraz PZU sport nie obowiązują żadne limity czasowe oraz w zakresie usług.

PRZY KAŻDEJ WIZYCIE

Podczas każdorazowej wizyty w klubie jesteś zobowiązany okazać dokument tożsamości potwierdzający zgodność danych osobowych z tymi, które widnieją na karcie partnerskiej (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja szkolna/studencka). Brak dokumentu tożsamości lub jego nieokazanie skutkuje brakiem możliwości skorzystania z usług klubu.

ZAJĘCIA GRUPOWE, SIŁOWNIA

Korzystanie z siłowni, sauny, strefy cardio nie wymaga zapisu. Na zajęcia grupowe obowiązują natomiast zapisy, których można dokonać na 3 sposoby:

  • bezpośrednio w recepcji klubu
  • telefonicznie (22 779 23 23)
  • online poprzez strefę klubowicza (po podaniu nr telefonu oraz adresu e-mail podczas wypełniania kwestionariusza osobowego)

Uczestnictwo w zajęciach bez uprzedniej rezerwacji jest niemożliwe. W przypadku gdy z powodów losowych nie jesteś w stanie dotrzeć na zajęcia, na które się wcześniej zapisałeś, należy odwołać rezzerwacją telefonicznie lub poprzez strefę klubowicza na co najmniej 2 godziny przed ich rozpoczęciem. W przypadku braku odwołania rezerwacji zostanie nałożona blokada umożliwiająca przez kolejne 7 dni zapis online oraz telefoniczny. Uwaga – blokada nie uniemożliwia uczęszczania na zajęcia, a jedynie ograniczna czasowo formy zapisu.