O NAS

Poznajmy się!

Fitness Club Imperium ma już 8 lat! Przez cały ten czas systematycznie dbamy o rozwój klubu i staramy się, by każdy Klubowicz znalazł tutaj coś dla siebie. Doskonalimy się w wielu płaszczyznach, modernizujemy obiekt z myślą o zmieniających się potrzebach Klubowiczów i nowych trendach panujących na rynku. Jesteśmy elastyczni i staramy dostosowywać się do każdego z Was!

Ale co najważniejsze – Fitness Club Imperium to przede wszystkim ludzie – wszyscy ci, którzy dbają o to byś poczuł się u nas jak najlepiej. A zatem… poznajmy się! 😉

OBSŁUGA

null

Ida

Doskonale zorganizowana, niezawodna, profesjonalna, zawsze opanowana i konkretna – o kim mowa? To Ida, która niezależnie od sytuacji gotowa jest pomóc rozwiązać każdy problem, szczegółowo przedstawić ofertę klubu czy sprawnie wyjaśnić kłopotliwe kwestie.

null

Magda

Najbardziej promienny uśmiech na naszej recepcji należy do Magdy! Każdego z Was wita z entuzjazmem i chętnie odpowiada na ich nawet najtrudniejsze pytania. Charakteryzuje ją poczucie humoru i dobry kontakt z Klubowiczami.

null

Monika

Przesympatyczna i zawsze chętna do miłej pogawędki z Klubowiczami – to oczywiście Monika. Dba o to, by każdy wyszedł z klubu zadowolony, rozdaje na recepcji masę dobrej energii, a w dodatku robi najlepsze shake'i!

null

Patrycja

Najmłodsza stażem w naszym zespole recepcyjnym, ale wydaje się jakby była z nami od zawsze! Pogodna i bardzo rozmowna. Pracę w klubie łączy ze studiami na kierunku kulturoznawstwo, więc nie zdziwcie się, gdy zagada Was w kwestii badań z zakresu antropologii kulturowej 😉

TRENERZY SIŁOWNI

null

Maciek

Trener personalny z pasji i z powołania, który doświadczenie zbierał trenując od najmłodszych lat na wielu siłowniach. Ogromny zwolennik treningów z wolnym ciężarem i starych mistrzów ze złotej ery kulturystyki, na których stara się wzorować. Maciek uwielbia też wplatać do swoich treningów elementy sztuk walki, których jest pasjonatem. Motto? Mniej gadać, więcej robić!

null

Sylwia

Sylwia swoją przygodę ze sportem rozpoczęła od treningów taekwondo oraz combat jiu-jitsu. Instruktorka sportów walki i samoobrony. Zwolenniczka ciężkich treningów siłowych. Ulubiona partia do trenowania? Bezapelacyjne pośladki i nogi. Pierwsza kobieta-trener w szeregach Fitness Club Imperium 🙂

INSTRUKTORZY

null

Ewa

Realny przykład sparafrazowanego powiedzenia: ``w małym ciele, duży duch``. Od kilku lat związana ze środowiskiem kolarskim, aktywna uczestniczka amatorskich maratonów MTB. Zawodniczka drużyny IBOX Team i współzałożycielka Stowarzyszenia Mała Liga MTB/XC. Swój rower zabiera wszędzie, gdzie się da i uważa, że urlop bez roweru to stracony czas. P.S. Na całe szczęście mąż Ewy ma tak samo 😉

null

Ewelina

Zawsze uśmiechnięta, pełna pasji i dobrego humoru perfekcjonistka, która ciągle i ciągle jeździ na szkolenia, wychodząc ze słusznego wniosku, że zawsze trzeba się rozwijać. Ma wiele zakręconych pomysłów (jak figury na rurce), a ze swoim nastawieniem potrafi przekonać każdego, by wskoczył na drążek. Na rurce trenuje dosłownie 7 dni w tygodniu, łącząc tę pasję z pracą w... bankowości.

null

Iza

Instruktorka fitness oraz ekspertka w serwisach PotrafiszSchudnac.pl i MjakMama24.pl. Jej pasją są ćwiczenia wzmacniające, wytrzymałościowe oraz Fitball. Iza to pomysłodawczyni zajęć Mama&Baby, a także organizatorka aktywnych spacerów z wózkiem. Zaraża uśmiechem i bezwarunkową miłością do sportu! W naszym klubie pełni także rolę menadżerki ds. fitnessu, więc wszelkie sugestie co do harmonogramu zajęć adresujcie do Izy 😉

null

Iwona

null

Justyna

null

Jacek

Licencjonowany instruktor Schwinn Cycling - Silver Level, kolarzem amator i rowerowy maniak! Perfekcjonista - poza solidnym treningiem, służy także pomocą w takich kwestiach, jak dokładne i prawidłowe ustawienie roweru, określenie stref tętna i ustawienie pulsometru, czy wybór ćwiczeń i treningów uzupełniających cycling.

null

Maciek

Jeden z głównych opiekunów grupy kolarskiej, pasjonat jazdy na rowerze i instruktor indoor cycling, który sam o sobie mówi, że „kolarstwo to najzdrowszy i jedyny nałóg, jaki posiada”. Jeśli Ty także potrzebujesz balansu i odskoczni od pracy w korporacji, spróbuj poszukać jej na rowerze podczas zajęć z Maćkiem!

null

Maciek T.

Maciek to dla pacjentów i podopiecznych dr Maciej Edward Tomaszewski, dla współćwiczących na siłowni dr Łapa, zaś reszta naszego klubowego teamu określa go mianem Maciejki. Wulkan energii, zawsze zaskoczy wyszukaną anegdotą. Swoją wiedzę przekazuje podczas autorskich zajęć Mocne Plecy, zaś na parterze naszego klubu znajduje się gabinet fizjoterapeutyczny Maćka - coś Cię boli, jesteś po kontuzji? Bez dwóch zdań to kierunek dla Ciebie 😉

null

Monika

Instruktorka przełamująca stereotypy – wrażliwa dusza polonistki w wysportowanym ciele trenerki fitness i kulturystyki. Pod jej nadzorem na pewno nauczysz się poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń i docenisz rolę stretchingu. Profesjonalizm Moniki pokazuje, że to perfekcyjna pani trener!

null

Ola

Instruktorka tańca, dla której fitness początkowo był jedynie hobby, a dziś stał się stylem życia. Zwolenniczka zajęć łączących rytm, intensywność i wzmacnianie, co przekłada się na doskonały dobór energetycznej muzyki do ćwiczeń. Młody wiek jest jej atutem – Ola to powiew świeżości w naszej ofercie treningowej!

null

Przemek

Niektórzy uważają, że Przemek ze swoim wzrostem oraz aparycją z powodzeniem mógłby zostać zawodowym koszykarzem, albo modelem. Jednak nasz klubowy wielkolud genialnie sprawdza się jako trener personalny i instruktor oryginalnych zajęć, których jest inicjatorem: Animal Movement, HIIT czy SpeedFit. W wolnym czasie wspina się po górach oraz... chodzi na siłownię.

null

Rafał

Instruktor kulturystyki, a przede wszystkim doświadczony trener boksu. Jego treningi obwodowe stały się już niemal legendarne, środowe popołudnie w naszym klubie od blisko 3 lat należy do Rafała! Podczas ``obwodówek`` możesz się przekonać, że granice twojej wytrzymałości leżą o wiele dalej, niż Ci się wydaje! Poza sylwetką Rafał ukształtuje także siłę Twojego charakteru. Mistrz motywacji i zwolennik spartańskich warunków treningowych!

null

Waldek

Żyłkę do sportu ma w sobie od dziecka - zaczęło się od piłki nożnej (jako zawodnik i trener), lekkiej atletyki, później przyszła fascynacja sztukami walki (krav maga, systema, system walki ulicznej). Aktualnie wyciska ostatnie soki z podopiecznych podczas zajęć typu cross training i trening funkcjonalny. Wolny czas umila sobie startami w Biegu Katorżnika i Runmageddonie, nie stosując wobec siebie taryfy ulgowej. Uwaga, podczas swoich zajęć również nie uznaje wymówek!

Motto: ``Siła i charakter!``

null

Wojtek

Jeden z opiekunów grupy kolarskiej, instruktor na zajęciach indoor cycling. Największą satysfakcję i przyjemność z prowadzenia zajęć zapewnia mu kontakt z ludźmi. Charakteryzuje go przede wszystkim profesjonalizm. Sam daje z siebie wszystko na treningu i tego samego oczekuje od podopiecznych – ciężkiej pracy!

null

Żaneta

Wulkan energii, wiele osób zna Żanetę pod wiele znaczącym pseudonimem Żyleta! Instruktorka o szerokich zainteresowaniach – fitnessowy człowiek renesansu. Pasjonuje się m.in. gimnastyką artystyczną, pływaniem, żeglarstwem. Jej ulubioną forma zajęć to TBC, ABT, płaski brzuch, zdrowy kręgosłup oraz... fintess na trampolinach! Różnorodność ćwiczeń, dynamiczne tempo i energetyczna atmosfera nie pozwalają się nudzić na jej zajęciach!