O NAS

FB
FB

Poznajmy się!


Fitness Club Imperium ma już 8 lat! Przez cały ten czas systematycznie dbamy o rozwój klubu i staramy się, by każdy Klubowicz znalazł tutaj coś dla siebie. Doskonalimy się w wielu płaszczyznach, modernizujemy obiekt z myślą o zmieniających się potrzebach Klubowiczów i nowych trendach panujących na rynku. Jesteśmy elastyczni i staramy dostosowywać się do każdego z Was!

Ale co najważniejsze – Fitness Club Imperium to przede wszystkim ludzie – wszyscy ci, którzy dbają o to byś poczuł się u nas jak najlepiej. A zatem… poznajmy się! 😉

Obsługa

null

Ina

Doskonale zorganizowana, niezawodna, profesjonalna, zawsze opanowana i konkretna – o kim mowa? To Ina, która niezależnie od sytuacji gotowa jest pomóc rozwiązać każdy problem, szczegółowo przedstawić ofertę klubu czy sprawnie wyjaśnić kłopotliwe kwestie.

null

Magda

Najbardziej promienny uśmiech na naszej recepcji należy do Magdy! Każdego klienta wita z entuzjazmem i chętnie odpowiada na ich nawet najtrudniejsze pytania. Charakteryzuje ją poczucie humoru i dobry kontakt z klubowiczami.

null

Monika A.

Przesympatyczna i zawsze chętna do miłej pogawędki z klubowiczami – to oczywiście Monika. Dba o to, by każdy wyszedł z klubu zadowolony, rozdaje na recepcji masę dobrej energii, a w dodatku robi najlepsze shaki!

TRENERZY SIŁOWNI

null

Andrzej

Absolwent kierunku wychowanie fizyczne, dyplomowany trener personalny, instruktor rekreacji ruchowej kilku specjalizacji (m.in. kulturystyka, fitness), trener CrossFit, Mobility|WOD, Boot Camp Polska, Runmageddon. Uczestnik szkoleń i konferencji poświęconych systemom treningowym, dietetyce i suplementacji oraz fizjoterapii rozwijający swą wiedzę celem implementacji jej w prowadzenie podopiecznych. Stawia na profesjonalizm i ciężką pracę, zawsze w dobrej atmosferze.

null

Kamil

null

Maks

Najmłodszy wiekiem w naszej ekipie, tegoroczny maturzysta. Trenuje sporty walki od 6. roku życia, zwycięzca wielu amatorskich starć w boksie - zdobywca brązowego medalu na mistrzostwach Polski oraz I miejsca w Pucharze Polski. Certyfikowany trener personalny, entuzjasta treningu funkcjonalnego oraz wytrzymałościowego.

null

Marcin

Sportowy tryb życia towarzyszy mu od najmłodszych lat. Uśmiechnięty, z pozytywnym nastawieniem, wszystkich zaraża entuzjazmem i pasja do sportowego trybu życia. Marcin zdobywał doświadczenie przez lata ćwiczeń na macie,salach treningowych jednakże siłownia jest jego największym bzikiem a w szczególności ćwiczenia z wolnym ciężarem. Uważa że determinacja i pracowitość jest niezbędna by osiągnąć zamierzony cel. Motto? „trenuj ciężko albo wracaj do domu!”

null

Przemek

Niektórzy uważają, że Przemek ze swoim wzrostem i aparycją mógłby być zawodowym koszykarzem lub modelek. Jednak nasz klubowy wielkolud świetnie sprawdza się jako trener i instruktor zajęć grupowych, w tym autorskich tj. liny. W wolnych chwilach chodzi po górach lub… ćwiczy na siłowni.

INSTRUKTORZY ZAJĘĆ GRUPOWYCH

null

Agnieszka

Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness - nowoczesne formy gimnastyki. Absolwentka AWF w Warszawie. W Fitness Club Imperium prowadzi zajęcia wzmacniające i wysmuklające ciało. Na zajęciach pomoże znaleźć w sobie siłę do ciągłego zaskakiwania siebie, bo „możesz więcej niż myślisz!” 🙂

null

Dominik

Zaczął swoją przygodę ze sportem rozpoczął od tańca towarzyskiego, później zainteresował się także treningiem wydolnościowym, wytrzymałościowym i kondycyjnym. Nie chcąc rezygnować z żadnej dziedziny, postanowił je wszystkie połączyć! Tak zainteresował się Zumbą - to był strzał w 10-tkę! Jest licencjonowanym instruktorem Zumba Fitness, a zarazem wieloletnim tancerzem (latino, electro, taniec towarzyski).

null

Damian

Każdy trening traktuje bardzo poważnie; perfekcjonista w doskonaleniu zarówno siebie jak i swoich podopiecznych. Trenuje od 14. roku życia każdą formułę sztuk walki poczynając od podstaw boksu – zbierał szlify od najlepszych trenerów jak i zawodników czołówki każdej wagi w Polsce. Oczekuje podobnego podejścia do ciężkiej pracy jaki sam posiada. Oczywiście miły i uśmiechnięty, aczkolwiek na śmiech przyjdzie czas razem z efektami.

null

Ewelina

Zawsze uśmiechnięta, pełna pasji i dobrego humoru perfekcjonistka. Właścicielka własnego studia Pole Dance ``Duende`` w Warszawie. Ma wiele zakręconych pomysłów (jak figury na rurce), a ze swoim nastawieniem potrafi przekonać każdego, by wskoczył na drążek. Na rurce trenuje dosłownie 7 dni w tygodniu. Zdobywczyni 3. miejsca w Mistrzostwach Polski Pole Dance.

null

Iza

Absolwentka AWF Warszawa ze specjalnością menadżer sportu. Swoją przygodę ze sportem zaczęła jako mała dziewczynka, wiele lat trenując lekkoatletykę. Po zakończeniu kariery biegowej, zainteresowała się fitnessem z którym związana jest do dziś. Co roku podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych szkoleniach i warsztatach branżowych. Na co dzień nauczycielka wychowania fizycznego i mama dwóch wspaniałych synków. Jednego z nich możecie spotkać na zajęciach Mama & Baby.

null

Maciek T.

Maciek to dla pacjentów i podopiecznych dr Maciej Edward Tomaszewski, dla współćwiczących na siłowni dr Łapa, zaś reszta naszego klubowego teamu określa go mianem Maciejki. Aktualnie doktoryzuje się na Uniwersytecie Śląskim. Wulkan energii, zawsze zaskoczy wyszukaną anegdotą. Swoją wiedzę przekazuje podczas autorskich o profilu rehabilitacyjnym, zaś na parterze naszego klubu znajduje się gabinet fizjoterapeutyczny Maćka - coś Cię boli, jesteś po kontuzji? Bez dwóch zdań to kierunek dla Ciebie!

null

Monika

Instruktorka przełamująca stereotypy – wrażliwa dusza polonistki w wysportowanym ciele trenerki fitness i kulturystyki. Pod jej nadzorem na pewno nauczysz się poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń i docenisz rolę stretchingu. Profesjonalizm Moniki pokazuje, że to perfekcyjna pani trener!

null

Ola

Absolwentka AWF w Warszawie, gdzie ukończyła specjalizacje: instruktor rekreacji ruchowej-specjalność fitness oraz trener personalny. Instruktor tańca, miłośniczka aktywności fizycznej, pasjonatka fitnessu. Zwolenniczka treningów interwałowych, wzmacniających, a także form prozdrowotnych. Stawia na rozwój, bezustannie poszukuje inspiracji, bierze udział w różnorodnych szkoleniach. Na zajęciach zwraca uwagę na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń, motywuje, wspiera, zawsze służy dobrą radą. Pozytywna energia, uśmiech na twarzy, 100% satysfakcja po treningu z Olą gwarantowane!

null

Rafał

Instruktor kulturystyki, a przede wszystkim doświadczony trener boksu. Jego treningi obwodowe stały się już niemal legendarne, środowe popołudnie w naszym klubie od blisko 6 lat należy do Rafała! Podczas ``obwodówek`` możesz się przekonać, że granice twojej wytrzymałości leżą o wiele dalej, niż Ci się wydaje! Poza sylwetką Rafał ukształtuje także siłę Twojego charakteru. Mistrz motywacji i zwolennik spartańskich warunków treningowych!

null

Żaneta

Żaneta, znana jest również jako Żyleta - nie pytajcie czemu, lepiej przekonajcie się sami. Mimo swego pseudonimu i bezsprzecznego faktu, że potrafi wycisnąć z każdego siódme poty, ma szeroką wiedzę, a także praktykę w organizacji treningów dla kobiet w ciąży, seniorów i dzieci. Dzięki indywidualnemu podejściu w ciągu dwudziestopięcioletniej obecności w branży rozkochała w aktywności fizycznej już niejedną początkującą osobę. Jest istnym wulkanem energii, więc nieustająco poszukuje nowych wyzwań. W swojej pracy najbardziej kocha kontakt z ludźmi, bez którego nie wyobraża sobie życia. Prywatnie mama Michała i Gabrysi oraz młoda, zakochana we wnuku babcia Ksawerego.