O NAS

Poznajmy się!

Fitness Club Imperium ma już 7 lat! Przez cały ten czas systematycznie dbamy o rozwój klubu i staramy się, by każdy Klubowicz znalazł tutaj coś dla siebie. Doskonalimy się w wielu płaszczyznach, modernizujemy obiekt z myślą o zmieniających się potrzebach Klubowiczów i nowych trendach panujących na rynku. Jesteśmy elastyczni i staramy dostosowywać się do każdego z Was!

Ale co najważniejsze – Fitness Club Imperium to przede wszystkim ludzie – wszyscy ci, którzy dbają o to byś poczuł się u nas jak najlepiej. A zatem… poznajmy się! 😉

OBSŁUGA

null

Dominika

Bez dwóch zdań najsympatyczniejsza ciocia na świecie - w naszym klubie opiekuje się pociechami Klubowiczów w pokoju zabaw dla dzieci FCI Kids. Po godzinach - studentka polonistyki oraz stała bywalczyni... siłowni.

null

Ida

Doskonale zorganizowana, niezawodna, profesjonalna, zawsze opanowana i konkretna – o kim mowa? To nasza Ida, która niezależnie od sytuacji gotowa jest pomóc rozwiązać każdy problem, szczegółowo przedstawić ofertę klubu czy sprawnie wyjaśnić kłopotliwe kwestie.

null

Magda

Najbardziej promienny uśmiech na naszej recepcji należy do Magdy! Każdego z Was wita z entuzjazmem i chętnie odpowiada na ich nawet najtrudniejsze pytania. Charakteryzuje ją poczucie humoru i dobry kontakt z Klubowiczami.

null

Monika

Przesympatyczna i zawsze chętna do miłej pogawędki z Klubowiczami – to oczywiście Monika. Dba o to, by każdy wyszedł z klubu zadowolony, rozdaje na recepcji masę dobrej energii, a w dodatku robi najlepsze shake'i!

TRENERZY

null

Konrad

Konrad to najbardziej utytułowany trener w Fitness Club Imperium – Mistrz Świata w kulturystyce klasycznej juniorów w 2013 r. i wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski. We współpracy z Klubowiczami wykorzystuje swoje olbrzymie doświadczenie. Sympatia Klubowiczów wobec Konrada jest tak duża, jak obwód jego bicepsa!

null

Paweł

Instruktor fitness i instruktor siłowni, który zaszczepił w naszych Klubowiczach miłość do tabaty. Paweł to założyciel portalu musculator.pl, grupy Tabata Team, twórca zajęć M5X, a także patron wielu indywidualnych metamorfoz. Wraz z jego pojawieniem się w klubie, Imperium opanowało interwałowe szaleństwo!

null

Rafał

Instruktor kulturystyki i doświadczony trener boksu. W każdą środę prowadzi trening obwodowy, podczas którego możesz się przekonać, że granice twojej wytrzymałości leżą o wiele dalej, niż Ci się wydaje! Poza sylwetką Rafał ukształtuje także siłę Twojego charakteru. Mistrz motywacji i zwolennik spartańskich warunków treningowych!

INSTRUKTORZY

null

Ania

Za uroczym uśmiechem instruktorki fitness Ani, kryje się twardy charakter. To miłośniczka mocnych wrażeń, treningów CrossFit i ćwiczeń wytrzymałościowych. Choć na zajęciach jest wymagająca, przyciąga sympatycznym usposobieniem. Trening z Anią gwarantuje morderczy wysiłek i potężną dawkę endorfin!

null

Iza

Instruktorka fitness oraz ekspertka w serwisach PotrafiszSchudnac.pl i MjakMama24.pl. Jej pasją są ćwiczenia wzmacniające, wytrzymałościowe oraz Fitball. Iza to pomysłodawczyni zajęć Mama&Baby, a także organizatorka aktywnych spacerów z wózkiem. Zaraża uśmiechem i bezwarunkową miłością do sportu!

null

Kasia

Instruktorka tańca sportowego, choreograf, jedna z najbardziej cenionych instruktorek i prezenterek Zumba® Fitness w Polsce! Kasia to prawdziwa bomba dobrej energii, która eksploduje na początku każdych zajęć. Rozkochała w latynoamerykańskich rytmach naszych klubowiczów. Może Ty też dasz się zauroczyć?

null

Ksenia

Niezwykle utalentowana i najbardziej doświadczona instruktorka - taniec to jej drugie 'ja' - zajmuje się nim od ponad 20 lat. Pokaz jej umiejętności możecie spotkać podczas zajęć zumby!

null

Maciek

Jeden z głównych opiekunów grupy kolarskiej, pasjonat jazdy na rowerze i instruktor indoor cycling, który sam o sobie mówi, że „kolarstwo to najzdrowszy i jedyny nałóg, jaki posiada”. Jeśli Ty także potrzebujesz balansu i odskoczni od pracy w korporacji, spróbuj poszukać jej na rowerze podczas zajęć z Maćkiem!

null

Maciek

Doktorant fizjoterapii, specjalista od rehabilitacji sportowców. Wulkan energii, który swoją wiedzę przekazuje podczas zajęć zdrowy kręgosłup. Na parterze naszego klubu znajduje się gabinet fizjoterapeutyczny Maćka - coś Cię boli, jesteś po kontuzji? To kierunek dla Ciebie ;)

null

Monika

Instruktorka przełamująca stereotypy – wrażliwa dusza polonistki w wysportowanym ciele trenerki fitness i kulturystyki. Pod jej nadzorem na pewno nauczysz się poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń i docenisz rolę stretchingu. Profesjonalizm Moniki pokazuje, że to perfekcyjna pani trener!

null

Ola

Instruktorka tańca, dla której fitness początkowo był jedynie hobby, a dziś stał się stylem życia. Zwolenniczka zajęć łączących rytm, intensywność i wzmacnianie, co przekłada się na doskonały dobór energetycznej muzyki do ćwiczeń. Młody wiek jest jej atutem – Ola to powiew świeżości w naszej ofercie treningowej!

null

Piotrek

Instruktor fitness, który stawia na nowoczesne formy gimnastyki. Ceniony przede wszystkim za niestandardowe i dynamiczne choreografie z użyciem stepu. Angażuje się maksymalnie na każdym treningu, zawsze przygotowując do niego porywająca muzykę. Uwiódł Klubowiczki urokiem osobistym!

null

Wojtek

Jeden z opiekunów grupy kolarskiej, instruktor na zajęciach indoor cycling. Największą satysfakcję i przyjemność z prowadzenia zajęć zapewnia mu kontakt z ludźmi. Charakteryzuje go przede wszystkim profesjonalizm. Sam daje z siebie wszystko na treningu i tego samego oczekuje od podopiecznych – ciężkiej pracy!

null

Żaneta

Instruktorka fitness, która swoją przygodę rozpoczęła od tańca, dlatego chętnie wykorzystuje elementy choreografii podczas prowadzenia zajęć. Zachwyca niesamowitą charyzmą i profesjonalizmem. Żaneta jest z nami od samego początku istnienia klubu! Ponadto dba o to, by oferta zajęć grupowych była jak najbardziej atrakcyjna.

null

Żaneta

Wulkan energii! Instruktorka o szerokich zainteresowaniach – fitnessowy człowiek renesansu. Pasjonuje się m.in. gimnastyką artystyczną, pływaniem, żeglarstwem. Jej ulubioną forma zajęć to TBC, ABT, płaski brzuch, zdrowy kręgosłup oraz... fintess na trampolinach! Różnorodność ćwiczeń, dynamiczne tempo i energetyczna atmosfera nie pozwalają się nudzić na jej zajęciach!