O NAS

Poznajmy się!

Fitness Club Imperium ma już 8 lat! Przez cały ten czas systematycznie dbamy o rozwój klubu i staramy się, by każdy Klubowicz znalazł tutaj coś dla siebie. Doskonalimy się w wielu płaszczyznach, modernizujemy obiekt z myślą o zmieniających się potrzebach Klubowiczów i nowych trendach panujących na rynku. Jesteśmy elastyczni i staramy dostosowywać się do każdego z Was!

Ale co najważniejsze – Fitness Club Imperium to przede wszystkim ludzie – wszyscy ci, którzy dbają o to byś poczuł się u nas jak najlepiej. A zatem… poznajmy się! 😉

OBSŁUGA

null

Magda

Najbardziej promienny uśmiech na naszej recepcji należy do Magdy! Każdego z Was wita z entuzjazmem i chętnie odpowiada na ich nawet najtrudniejsze pytania. Charakteryzuje ją poczucie humoru i dobry kontakt z Klubowiczami.

null

Marta

Swoim poczuciem humoru i uśmiechem potrafi zarazić każdego Klubowicza. Niezależnie od sytuacji, zawsze chętnie udzieli pomocy. Pracę w klubie łączy ze studiami ekonomicznymi, a w wolnym czasie śmiga z rakietą po kortach tenisowych.

null

Monika

Przesympatyczna i zawsze chętna do miłej pogawędki z Klubowiczami – to oczywiście Monika. Dba o to, by każdy wyszedł z klubu zadowolony, rozdaje na recepcji masę dobrej energii, a w dodatku robi najlepsze shake'i!

null

Ola

Otwarta, pełna dobrej energii i optymizmu – to właśnie Ola! Zawsze zachęca i motywuje Was do ciężkich treningów. Jest zorganizowana i pracowita. Łączy studia z pracą, a kiedy kończy swoją zmianę możecie spotkać ją na naszej siłowni.

null

Patrycja

Najmłodsza stażem w naszym zespole recepcyjnym, ale wydaje się jakby była z nami od zawsze! Pogodna i bardzo rozmowna. Pracę w klubie łączy ze studiami na kierunku kulturoznawstwo, więc nie zdziwcie się, gdy zagada Was w kwestii badań z zakresu antropologii kulturowej 😉

TRENERZY SIŁOWNI

null

Andrzej

Absolwent kierunku wychowanie fizyczne, dyplomowany trener personalny, instruktor rekreacji ruchowej kilku specjalizacji (m.in. kulturystyka, fitness), trener CrossFit, Mobility|WOD, Boot Camp Polska, Runmageddon. Uczestnik szkoleń i konferencji poświęconych systemom treningowym, dietetyce i suplementacji oraz fizjoterapii rozwijający swą wiedzę celem implementacji jej w prowadzenie podopiecznych. Stawia na profesjonalizm i ciężką pracę, zawsze w dobrej atmosferze.

null

Maciek

Ze sportem związany jest od wczesnych lat młodości. Nie wyobraża sobie życia codziennego bez aktywności fizycznej stale poszukując nowych wrażeń. Sztuki walki, pływanie, bieganie, ćwiczenia siłowe czy wytrzymałościowe to zajęcia stanowiące obowiązkowy punkt każdego tygodnia. Maciej uważa że determinacja i pracowitość oraz systematyka jest kluczem do zamierzonych celów. Wytrwałość to cecha która może zmienić wszystko. Na co dzień otwarty, uśmiechnięty, życzliwy lubi pożartować i jest zawsze gotowy do pomocy. Widzimy się na treningu !!!

null

Marcin

Sportowy tryb życia towarzyszy mu od najmłodszych lat. Uśmiechnięty, z pozytywnym nastawieniem, wszystkich zaraża entuzjazmem i pasja do sportowego trybu życia. Marcin zdobywał doświadczenie przez lata ćwiczeń na macie,salach treningowych jednakże siłownia jest jego największym bzikiem a w szczególności ćwiczenia z wolnym ciężarem. Uważa że determinacja i pracowitość jest niezbędna by osiągnąć zamierzony cel. Motto? „trenuj ciężko albo wracaj do domu!”

INSTRUKTORZY ZAJĘĆ GRUPOWYCH

null

Agnieszka

Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness - nowoczesne formy gimnastyki. Absolwentka AWF w Warszawie. W Fitness Club Imperium prowadzi zajęcia wzmacniające i wysmuklające ciało. Na zajęciach pomoże znaleźć w sobie siłę do ciągłego zaskakiwania siebie, bo „możesz więcej niż myślisz!” 🙂

null

Ewa

Realny przykład sparafrazowanego powiedzenia: ``w małym ciele, duży duch``. Od kilku lat związana ze środowiskiem kolarskim, aktywna uczestniczka amatorskich maratonów MTB. Zawodniczka drużyny IBOX Team i współzałożycielka Stowarzyszenia Mała Liga MTB/XC. Swój rower zabiera wszędzie, gdzie się da i uważa, że urlop bez roweru to stracony czas. P.S. Na całe szczęście mąż Ewy ma tak samo 😉

null

Ewelina

Zawsze uśmiechnięta, pełna pasji i dobrego humoru perfekcjonistka, która ciągle i ciągle jeździ na szkolenia, wychodząc ze słusznego wniosku, że zawsze trzeba się rozwijać. Ma wiele zakręconych pomysłów (jak figury na rurce), a ze swoim nastawieniem potrafi przekonać każdego, by wskoczył na drążek. Na rurce trenuje dosłownie 7 dni w tygodniu, łącząc tę pasję z pracą w... bankowości.

null

Iza

Instruktorka fitness oraz ekspertka w serwisach PotrafiszSchudnac.pl i MjakMama24.pl. Jej pasją są ćwiczenia wzmacniające, wytrzymałościowe oraz Fitball. Iza to pomysłodawczyni zajęć Mama&Baby, a także organizatorka aktywnych spacerów z wózkiem. Zaraża uśmiechem i bezwarunkową miłością do sportu! W naszym klubie pełni także rolę menadżerki ds. fitnessu, więc wszelkie sugestie co do harmonogramu zajęć adresujcie do Izy 😉

null

Jacek

Licencjonowany instruktor Schwinn Cycling - Silver Level, kolarzem amator i rowerowy maniak! Perfekcjonista - poza solidnym treningiem, służy także pomocą w takich kwestiach, jak dokładne i prawidłowe ustawienie roweru, określenie stref tętna i ustawienie pulsometru, czy wybór ćwiczeń i treningów uzupełniających cycling.

null

Maciek

Jeden z głównych opiekunów grupy kolarskiej, pasjonat jazdy na rowerze i instruktor indoor cycling, który sam o sobie mówi, że „kolarstwo to najzdrowszy i jedyny nałóg, jaki posiada”. Jeśli Ty także potrzebujesz balansu i odskoczni od pracy w korporacji, spróbuj poszukać jej na rowerze podczas zajęć z Maćkiem!

null

Maciek T.

Maciek to dla pacjentów i podopiecznych dr Maciej Edward Tomaszewski, dla współćwiczących na siłowni dr Łapa, zaś reszta naszego klubowego teamu określa go mianem Maciejki. Wulkan energii, zawsze zaskoczy wyszukaną anegdotą. Swoją wiedzę przekazuje podczas autorskich zajęć Mocne Plecy, zaś na parterze naszego klubu znajduje się gabinet fizjoterapeutyczny Maćka - coś Cię boli, jesteś po kontuzji? Bez dwóch zdań to kierunek dla Ciebie 😉

null

Monika

Instruktorka przełamująca stereotypy – wrażliwa dusza polonistki w wysportowanym ciele trenerki fitness i kulturystyki. Pod jej nadzorem na pewno nauczysz się poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń i docenisz rolę stretchingu. Profesjonalizm Moniki pokazuje, że to perfekcyjna pani trener!

null

Ola

Instruktorka tańca, dla której fitness początkowo był jedynie hobby, a dziś stał się stylem życia. Zwolenniczka zajęć łączących rytm, intensywność i wzmacnianie, co przekłada się na doskonały dobór energetycznej muzyki do ćwiczeń. Młody wiek jest jej atutem – Ola to powiew świeżości w naszej ofercie treningowej!

null

Przemek

Niektórzy uważają, że Przemek ze swoim wzrostem oraz aparycją z powodzeniem mógłby zostać zawodowym koszykarzem, albo modelem. Jednak nasz klubowy wielkolud genialnie sprawdza się jako trener personalny i instruktor oryginalnych zajęć, których jest inicjatorem: Animal Movement, HIIT czy SpeedFit. W wolnym czasie wspina się po górach oraz... chodzi na siłownię.

null

Rafał

Instruktor kulturystyki, a przede wszystkim doświadczony trener boksu. Jego treningi obwodowe stały się już niemal legendarne, środowe popołudnie w naszym klubie od blisko 3 lat należy do Rafała! Podczas ``obwodówek`` możesz się przekonać, że granice twojej wytrzymałości leżą o wiele dalej, niż Ci się wydaje! Poza sylwetką Rafał ukształtuje także siłę Twojego charakteru. Mistrz motywacji i zwolennik spartańskich warunków treningowych!

null

Waldek

Żyłkę do sportu ma w sobie od dziecka - zaczęło się od piłki nożnej (jako zawodnik i trener), lekkiej atletyki, później przyszła fascynacja sztukami walki (krav maga, systema, system walki ulicznej). Aktualnie wyciska ostatnie soki z podopiecznych podczas zajęć typu cross training i trening funkcjonalny. Wolny czas umila sobie startami w Biegu Katorżnika i Runmageddonie, nie stosując wobec siebie taryfy ulgowej. Uwaga, podczas swoich zajęć również nie uznaje wymówek!

Motto: ``Siła i charakter!``

null

Wojtek

Jeden z opiekunów grupy kolarskiej, instruktor na zajęciach indoor cycling. Największą satysfakcję i przyjemność z prowadzenia zajęć zapewnia mu kontakt z ludźmi. Charakteryzuje go przede wszystkim profesjonalizm. Sam daje z siebie wszystko na treningu i tego samego oczekuje od podopiecznych – ciężkiej pracy!

null

Żaneta

Wulkan energii, wiele osób zna Żanetę pod wiele znaczącym pseudonimem Żyleta! Instruktorka o szerokich zainteresowaniach – fitnessowy człowiek renesansu. Pasjonuje się m.in. gimnastyką artystyczną, pływaniem, żeglarstwem. Jej ulubioną forma zajęć to TBC, ABT, płaski brzuch, zdrowy kręgosłup oraz... fintess na trampolinach! Różnorodność ćwiczeń, dynamiczne tempo i energetyczna atmosfera nie pozwalają się nudzić na jej zajęciach!