Ważny komunikat dot. otwarcia klubu w kontekście koronawirusa

FB
FB
Godziny otwarcia klubu w Nowy Rok
30 grudnia 2019
Treningi online – codziennie, godz. 18:00! #TrenujWDomu
16 marca 2020

Ważny komunikat dot. otwarcia klubu w kontekście koronawirusa

Drodzy Klubowicze!

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, podjęliśmy decyzję o zawieszeniu funkcjonowania klubu do odwołania, począwszy od najbliższej soboty, tj. 14 marca 2020 r.
Wydrukowaliśmy kilkadziesiąt plakatów instruktażowych, sprowadziliśmy dodatkowe zapasy środków do dezynfekcji maszyn, właśnie dotarły do nas dozowniki z zapasami do dezynfekcji rąk, mieliśmy też przygotowane komunikaty apelujące o brak przychodzenia w przypadku gorszego samopoczucia. Chcemy być fair wobec Was – te środki są bardzo ważne, ale nawet w przypadku jednej zarażonej osoby w naszym klubie, stają się po prostu nieskuteczne. Czujemy na sobie dużą odpowiedzialność, w końcu przez nasz klub przewija się w tym gorącym okresie kilkaset osób dziennie.

Być może koronawirus oszczędzi naszą lokalną społeczność, ale w przypadku gdyby okazało się, że jest inaczej nie darowalibyśmy sobie, że nie zrobiliśmy wszystkiego co w naszej mocy, aby ograniczyć jego rozprzestrzenianie się. Straty finansowe odkładamy na bok, nie ulegamy panice, nie popadamy w skrajności, czujemy po prostu na sobie odpowiedzialność w wymiarze społecznym – wszystko sprowadza się do troski o bezpieczeństwo wszystkich Klubowiczów i ich najbliższych.

W związku z powyższym wszystkie karnety, zarówno 30-dniowe jak i długoterminowe, zostają od najbliższej soboty zawieszone do odwołania. Okres pozostały do wykorzystania przypadający na dzień 14 marca będzie aktywowany licząc od pierwszego dnia ponownego otwarcia klubu. Ze wszystkimi informacjami będziemy na bieżąco się z Wami dzielić poprzez media społecznościowe i stronę www.

P.S Miłośników fitnessu nie zostawimy samych sobie – pracujemy już nad grafikiem zajęć… online, który ruszy od poniedziałku 😊

Ekipa Fitness Club Imperium