Dietetyka w Fitness Club Imperium już wkrótce!

FB
FB
Godziny otwarcia klubu w Boże Ciało: 8:00 – 20:00
10 czerwca 2020
Ostatni dzień przed lockdown’em
16 października 2020

Dietetyka w Fitness Club Imperium już wkrótce!

Już niedługo w naszym klubie wystartuje gabinet dietetyczny prowadzony przez Marcina Kreta.

MARCIN KRET

Marcin Kret jest dyplomowanym dietetykiem sportowym, byłym zawodnikiem polskiej kadry narodowej Kickboxingu oraz inżynierem materiałów konstrukcyjnych,a te 3 specjalizacje łączy w jedną.

Pomaga, uświadamia i dostarczać najlepsze materiały żywnościowe dla jednej z najbardziej skomplikowanej i wymagającej konstrukcji jaką jest ludzkie ciało. Jako nastoletni chłopak był amatorem siłowni, ale w wieku 17 lat zakochał się w sportach uderzanych, nie było ratunku, aby zepchnąć go z tej drogi na długi czas. Dietetyka stała się pasją, która go mocno pochłonęła.

Czerpie ogromną przyjemność, gdy podopieczni osiągają wyznaczone cele. Dba, aby posiłki były smaczne, zdrowe i skomponowane indywidualnie pod ich preferencje żywieniowe, zgodne z aktualnym stanem wiedzy. Głównym priorytetem jaki stawia w założeniach dietetycznych jest zdrowie pacjenta. Pomaga osobom walczącym z nadwagą, otyłością, jednostkami chorobowymi występującymi równolegle z tymi przypadłościami, sportowcom i osobom trenującym rekreacyjnie, które chcą osiągnąć lepsze wyniki i poprawić zdrowie.

Gabinet dietetyczny, w którym Marcin będzie przyjmował pacjentów rusza w naszym klubie już wkrótce!

OPIEKA DIETETYCZNA

Pierwsza konsultacja rozpocznie się od zważenia na na analizatorze składu ciała InBody 270 oraz zmierzenia obwodów ciała, a także przeprowadzenia wywiadu z zakresu prowadzonego stylu życia, nawyków żywieniowych, oceny badań medycznych oraz realizacji zakładanych celów. Na tej podstawie dietetyk ustali zindywidualizowany plan żywieniowy i zalecenie, uwzględniające stan zdrowia i potrzeby organizmu pacjenta.

Czas współpracy rozpoczyna się wraz z pierwszym dniem planu żywieniowego. Podczas tego okresu Marcin spotka się dwukrotnie na konsultacji kontrolnej, aby sprawdzić postępy pacjenta, a w razie potrzeby można kontaktować się z nim w celu znalezienia odpowiedzi na pojawiające się pytania. W zależności od celu i chęci kontynuacji współpracy można przedłużyć opiekę dietetyczną.