Projekt Rusz Się! 3 – cykliczne treningi na świeżym powietrzu

W ostatni dzień maja zapraszamy do klubu!
30 maja 2018
Promocje wakacyjne – odwiedź klub 20 razy w wakacje i odbierz t-shirt oraz zawieś karnet!
1 lipca 2018

Projekt Rusz Się! 3 – cykliczne treningi na świeżym powietrzu

Wakacyjne treningi na świeżym powietrzu

Marzysz o tym, aby rozpocząć niedzielny poranek treningiem na świeżym powietrzu?
Z nami porządnie się dotlenisz w pięknych okolicznościach przyrody!
Będzie sportowo i wesoło! Co planujemy?

Już 1 lipca ruszy trzecia edycja projektu „Rusz Się!” zainicjowanego w 2015 roku przez hotel Holiday Inn Warszawa Józefów.  W tym roku cykl otwartych treningów na świeżym powietrzu poprowadzą uśmiechnięci trenerzy Fitness Klubu IMPERIUM – klubu, który nie tylko zapewnia swoim klubowiczom różnorodną ofertę zajęć i wysoki standard zaplecza treningowego, ale również możliwość integracji i wspólnej zabawy podczas akcji specjalnych, także charytatywnych. Zapraszamy młodszych, starszych i… najmłodszych – dla dzieci również przewidujemy niespodziankę w postaci animacji.

Ach, to ważne: patronem medialnym akcji jest Tygodnik Linia Otwocka. Dziękujemy tygodnikowi, że już po raz trzeci wspiera naszą inicjatywę. Na łamach Linii już wkrótce odbędzie się konkurs związany z naszym projektem. Do wygrania będzie pula voucherów od Organizatorów, hotelu Holiday Inn Warszawa – Józefów oraz Fitness Klubu IMPERIUM, jak również od naszych Partnerów fundujących nagrody: gabinetu rehabilitacyjnego  Orto-Med,  Sceny Kulturalnej – Kulturalny Józefów, szkoły tenisa SamFan, SPA Kliniki La Perla w Józefowie oraz Sali Zabaw Olele.

Zanotujcie rozkład jazdy – spotykamy się w każdą niedzielę o godzinie 10:30
w Holiday Inn w Józefowie przy ulicy Telimeny 1.
Wstęp wolny. Rekomendujemy zabranie ze sobą butelki wody, okrycia głowy przed słońcem, ręcznika.

Plan treningów:

01.07                     Interwał / Mobility                      (Ania Szczurkiewicz)

08.07                    Body shaper / Cross                 (Iza Tyszka / Waldek Rechtzygiel)

15.07                     Tabata / Stretching                   (Ola Domańska)

22.07                     Obwód / Mobility                       (Przemek Ratyński)

29.07                     Brzuchomania / Zdrowe plecy  (Maciek Szczęsny / Maciek Tomaszewski)

05.08                     Body shaper / Stretching           (Żaneta Kornatowska)

12.08                     Tabata / Zdrowy kręgosłup       (Ola Domańska)

Rodziców zapraszamy z dziećmi – nasz partner Sala Zabaw Olele zorganizuje dla nich ciekawe gry i zabawy w ramach animacji. Na terenie hotelu znajdują się zewnętrzny plac zabaw, trampoliny – większa i mniejsza, boiska wielofunkcyjne, a także mini golf, basen oraz park linowy (te trzy ostatnie atrakcje wymagają obecności Opiekuna lub Rodzica). Jeżeli zapragniecie uzupełnić poziom cukru czy kofeiny po treningu, bar Fornax zaprasza na świeżo wyciskane soki, aromatyczną kawę, desery czy ciepłą strawę, na przykład w postaci ogromnego hamburgera 😉
Polubcie koniecznie na portalu Facebook nasze fanpage i nie zapomnijcie użyć funkcji: „Obserwowanie – Wyświetlaj najpierw” 😉
@
FitnessClubImperium
@HolidayInnWarszawaJozefow

To za ich pośrednictwem będziemy Was informować o tym, co planujemy!
Kluczowe informacje dotyczące projektu będą także dostępne na naszych stronach internetowych:

www.holiday.aquila.pl oraz www.club-imperium.pl

RuszSie3-FB-800x800px-A

Słowniczek treningów dla początkujących

Brzuchomania
zajęcia nastawione na wzmocnienie mięśni brzucha oraz mięśni stabilizujących, łączące w sobie intensywny trening mięśni brzucha z wykorzystaniem m.in. piłek szwajcarskich oraz ćwiczeń interwałowych. Trening dla każdego, kto chce poprawić kondycję, podnieść ogólną sprawność, wydolność i wytrzymałość oraz wzmocnić mięśnie brzucha.

Interwał trening

Intensywna forma zajęć ogólnorozwojowych polegająca na łączeniu ćwiczeń poprawiających wydolność organizmu na przemian z ćwiczeniami wzmacniającymi. Przeplatanie się dwóch różnych prędkości powoduje, że proces spalania utrzymany jest przez cały czas trwania zajęć!

Cross trening

Trening wytrzymałościowo – siłowy, oparty na zróżnicowanych i intensywnych ćwiczeniach, dzięki czemu pozwala na uzyskanie doskonałej kondycji oraz atletycznej sylwetki. Taki trening to sportowe wyzwanie przynoszące radość z ruchu oraz ogromną satysfakcje po ćwiczeniach.

Mobility

Trening poprawiający elastyczność i ruchomość, rozluźniający zmęczone mięśnie oraz zwiększający zakres ruchów w stawach. To idealne forma uzupełnienia treningu dla osób aktywnych jak również prowadzących siedzący tryb życia. Polecany osobom, którym doskwierają bóle kręgosłupa i stawów.

Body shaper

Wzbogacony prostymi elementami choreografii zestaw ćwiczeń wzmacniających, dzięki którym wymodelujesz mięśnie wszystkich partii ciała (bez widocznego wzrostu ich obwodów), poprawisz ich napięcie i wytrzymałość.

Tabata

W największym skrócie – 20 sekund ćwiczysz, 10 sekund odpoczywasz, a spalasz tkankę tłuszczową nawet do 48 godzin po treningu! Podkręcony metabolizm i wysportowana sylwetka to tylko niektóre z zalet tabaty!

Trening Obwodowy

Mieszanka ćwiczeń siłowych i kondycyjnych na wysokich obrotach. Jeśli narzekasz na nudę i rutynę podczas tradycyjnych zajęć, szukasz dodatkowej motywacji, chcesz się znacząco wzmocnić i przetestować swoją kondycję, to zajęcia właśnie dla Ciebie!

Zdrowe Plecy

To zajęcia wzmacniające wytrzymałość oraz funkcjonalność. Pracując nad gorsetem mięśniowym umożliwiającym utrzymanie prawidłowej postawy ciała, poprawia się równowaga i koordynacja osób ćwiczących.

Stretching (rozciąganie)
Zajęcia poświęcone rozciąganiu wszystkich partii mięśniowych, prowadzone przy spokojnej, relaksacyjnej muzyce. Stretching wspaniale likwiduje przykurcze mięśniowe, które mogą być spowodowane np. siedzącym trybem pracy czy treningiem siłowym.

RuszSie3-FB-800x800px-A